اومدم خونه. دراز کشیدم و پاهام رو گذاشتم لبه ی کاناپه.(بالاتر از سطح بدنم) مچ پاهام درد میکنه و این درد تا ساق پاها ادامه داره.

امروز مدیرعامل(پسر امپراتور بزرگ) و دارو دسته ی دفتر تهرانیش(اینارو که میبینم یاد دارو دسته ی نیویورکی اسکورسیزی  میفتم) اومده بودند کارخونه. دعوا و بلبشویی بود که بیا و ببین. توی جلسه هر کسی سازخودش رو میزد.  دوست داشتم با اُردنگی میزدم به ما تحت  شبید و غازغولنگ و بیگلی بیگلی! هرکی با یکی دیگه بحث میکرد و من توی دلم میگفتم خداجون نگاه کن پول چه ها که نمیکنه! 

امروز یه حرف هایی میزدند مبنی بر ادامه ی کار در تعطیلات عید. 

سکوت کردیم ولی توی دلمون غوغایی شد.

دراز کشیدم و پاهام رو گذاشتم روی لبه ی کاناپه و به اضافه وزنم فکر میکنم. شصت و نه کیلو شدم و آب کردن این چربی ها واقعا کار سختیه! اما خداروشکر میکنم اون معده درد لعنتی خوب شد و اون کاهش وزن وحشتناک از بین رفت. پارسال همین موقع دعا میکردم دیگه وزن کم نکنم. 

امروز راننده ی لیفتراک منو دید و گفت خانم مهندس دستت درد نکنه. با اون دارویی که معرفی کردی تمام مشکلات معده ام برطرف شد. روزی چندمرتبه دعات میکنم.

حدود دوماه قبل اونقدر لاغر شده بود که نگو و نپرس. از شدت درد معده هر روز مرخصی میگرفت برای دکتر و بیمارستان. یه روز بهش گفتم ببین منم حال تو رو داشتم. هر روز دکتر و دارو. تا اینکه توی اینترنت یه داروی گیاهی پیدا کردم و برام معجزه کرد. اگه حرفم رو گوش بدی و مو به مو عمل کنی خوب میشی. 

گفت چه کار کنم؟ براش شرح دادم. هفته ی اول حرفم رو جدی نگرفت. وقتی کارش به بیمارستان کشید دوباره اومد پیشم تا براش بنویسم. خداروشکر امروز بعد از دوماه حسابی رو فرم اومده بود و سرحال بود. 

بچه ها این داروییه که من از توی اینترنت برای معده دردهام پیدا کردم و برای من معجزه کرد. اگر کسی رو میشناسید که گرفتار درد معده است حتما بهش توصیه کنید که استفاده کنه.

یک استکان عرق نعناع و یک استکان آب و یک قاشق مرباخوری پر بارهنگ رو بگذارید روی گاز تا با شعله ی ملایم به مدت یک  ربع بجوشه. بعد اجازه بدید خنک بشه. بارهنگ توی مخلوط آب و عرق نعناع لعاب میده. وقتی خنک شد یک قاشق عسل بهش اضافه کنید و نیم ساعت قبل از خواب  بخورید و به هیچ وجه بعدش چیزی نخورید. حتی آب. و بخوابید تا صبح.‌بیست شب مداوم این کار رو ادامه بدید. معجون فوق یه لایه ی محافظ روی مخاط معده  ایجاد میکنه که باعث میشه التهاب و زخم ها برطرف بشن. تمام دردها و ناراحتی های معده از بین میره. من خودم به مقدار بیشتر درست میکنم و میریزم توی بطری و میگذارم داخل یخچال و هر شب استفاده میکنم. 

البته الان دیگه گاهی نمیخورم. ولی دو ماه تمام من هر شب این معجون رو خوردم تا حالم خوب شد.

الان هم این افزایش وزنم کاملا نشون میده این دارو چقدر معجزه کرده!

خدایا سپاسگزارم که میتونم آسمون آبی زیبا رو با لکه های سفید ابر تماشا کنم و لذت ببرم.

خدایا سپاسگزارم که گربه های کپل کارخونه روز به روز تعدادشون زیادتر میشه و با شیطنت هاشون حال و هوای محیط کار رو قابل تحمل میکنند.

خدایا سپاسگزارم که هر روز که میگذره جوونه های بیشتری رو اطرافم میبینم که دارند سبز میشن و این یعنی امید به شرایطی بهتر. 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

جمهوری اسلامی یمن البرز رایانه cg98.ir . Heidi مکالمه روان وبلاگ آژانس هواپیمایی اوج ماندگار | مجری خرید تور داخلی و خارجی گروه فرهنگی اسرا (:....Kyongy