هر بار به خودم میگم این شغل رو رها کنم و برم دنبال یه کار کم حاشیه تر و راحت تر، اتفاقی میفته که پشیمون میشم و با خودم میگم حتما حکمتی هست که خدا من رو فرستاده اینجا!

یکی از کارگرها زنگ زده میگه: خانم مهندس اتاقتون هستید من بیام باهاتون خصوصی حرف بزنم. گفتم بیا. اومده و میگه: میشه من امروز زودتر برم؟ 

گفتم: برا چی؟ تو که دو روز هم نیومده بودی!  

من و من میکنه و میگه اگه یه چیزی بهتون بگم پیش خودتون میمونه. نمیخوام هیچ کس مخصوصا خانم میم(مسئول فنی) بفهمه. 

گفتم بگو!  

میگه: من سرطان دارم. تحت درمان هستم. گاهی باید برم دکتر.  به سختی آرامشم رو حفظ کردم. از بعد از دخترخاله ام با شنیدن اسم این بیماری بهم میریزم. گفتم:چه سرطانی؟ 

سرش رو میندازه پایین و میگه: ببخشید مردونه است روم نمیشه بگم.  

حدس میزنم چیه! میگم بیماریت در چه مرحله ایه؟

میگه: فعلا تحت درمان اولیه و بررسی بیشتر هستم.

گفتم : کسی هم خبر داره. 

گفت: فقط خانمم و حمید.

میگم :حمید کیه؟

اسم یکی از بچه های تولید رو میگه و بعد میگه: حمید به من گفت بیام به شما بگم. بابت مرخصی ها. که اگه امکانش هست باها م راه بیاید و اگه نه که خودم به یه بهانه ای  دیگه نیام. چون نمیخوام پدرم بفهمه. (آخه پدرش قبلا توی همین کارخونه کار میکرده.)

گفتم : چرا زودتر نگفتی. گفت:میترسیدم کارم رو از دست بدم.  و  همه هم بفهمند.

گفتم: برو سالن. در این مورد به کسی حرف نزن. هروقت مرخصی خواستی هم برگه  مرخصیتو بنویس. نگران هم نباش. این نوع سرطان قابل درمانه. فقط باید درمانت رو قطع نکنی. و روحیه ات رو حفظ کنی. 

اون رفت و من باخودم گفتم: خدایا چرا منو اینقدر سخت امتحان میکنی؟ چرا باید بار امانت اسرار دیگران رو به روی دوش من بگذاری؟ من خودم یه موجود ضعیفم که تحت حمایت تو قدم برمی دارم! 

تعطیلات عید فرصت خوبی بود برای دوری از خانم مسئول فنی و ندیدن رفتارهاش و نشنیدن دروغ هاش!

خدایا هردوی مارو به راه راست هدایت کن! و به من صبر بده!

خدایا ازت ممنونم که شرایط کاری رو برام بهتر میکنی! ازت ممنونم که کاری بهتر با محیطی آرومتر و شرایط اقتصادی بهتر برام مهیا میکنی! ببین  ماما جانم من مطمئنم خبرهای خوبی توی راهه. من به تو و محبتت ایمان دارم.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

موج دریا Brad دلنوشته های خورشید تخیلات ادمین Masster Apple قيمت قفل هوشمند آنلاین وبلاگ نظارت مالی اداره کل امور اقتصادی و دارائی استان مازندران ....